Krabice od bot putovaly k dětem

Letos jsme se ve sborovně opět domluvily a naplnily 2 krabice od bot - jednu pro dívku ve věku 5 - 6 let a druhou pro chlapce 9 - 10 let. Jedná se o charitativní akci, při které dárci naplní krabici od bot určenou dětem z azylových domů, nízkoprahových center apod. Krabice od bot bývá jediným dárkem, které tyto děti pod stromečkem uvidí.

Štědrost nezůstala ale jen na učitelkách a paní ředitelce naší školy, přidali se také třeťáci a čtvrťáci a naplnili shodně v rámci své třídy 2 krabice. Žáci si vybrali dívku a chlapce, kteří odpovídali jejich věku. Kluci nosili do krabice chlapci, dívky se zhostily krabice pro holčičku. Po naplnění přidali i přání, samostatně zabalili a jejich třídní učitelky vše odnesly na sběrné místo.

Pevně věříme, že každá z krabic vykouzlí nejeden úsměv na tvářích obdarovaných dětí, kterým na dálku přejeme pevné zdraví a samé radosti ze života!